Naturalne elektrolity dla dorosłych i dzieci

Naturalne elektrolity dla dorosłych i dzieci

Naturalne elektrolity są bardzo potrzebne

Dzięki nim organizm funkcjonuje znacznie lepiej. Elektrolity można kupić bez problemów w aptece. W sprzedaży są elektrolity o wielu smakach. Zalecana jest liofilizowana woda kokosowa. Cocosin to bardzo dobre rozwiązanie. Woda kokosowa może być biała lub lekko żółta. Jest to produkt w pełni naturalny i minimalnie przetworzony. Smakuje kokosem, posiada wartość odżywczą. Sprzedawana jest w formie kapsułek. Dorośli powinni zażyć 1-3 kapsułki dziennie, a popicie ciepłą wodą jest koniecznością. Preparat jest suplementem diety, ale nie lekiem. Przechowuje się go w temperaturze pokojowej, z dala od zasięgu dzieci. Elektrolity najczęściej stosowane są w lecie, gdy chcemy wzmocnić organizm i dodać mu sił oraz witalności. Woda uzupełnia ubytki płynów utracone w wyniku pocenia się spowodowanego upałami lub intensywnym wysiłkiem fizycznym. 

Doskonała woda liofilizowana

Woda liofilizowana Cocosin zawiera kinetynę, czyli roślinne hormony wzrostu. Jest bogata w białka, aminokwasy, cukry, witaminy A, B , C, E, co podnosi jej jakość oraz daje bardzo dobre efekty u osób stosujących takie produkty. Nie brakuje w niej także potasu, sodu, fosforu i chloru. Jeśli ktoś traci płyny w wyniku zatrucia pokarmowego to spożywanie elektrolitów jest koniecznością. Koniecznie trzeba stosować takie elektrolity i mieć je zawsze w swoich domowych zasobach. Specyfik nie jest drogi, ale cechuje go bardzo wysoka skuteczność. Woda kokosowa pozyskiwana jest z zielonych, bardzo niedojrzałych kokosów. Nie zawiera szkodliwych barwników oraz konserwantów. Wyjątkowa jakość takich produktów sprawdza się doskonale i daje pełne zadowolenie. Coraz więcej osób docenia takie produkty i zamierza korzystać z nich tak często, jak to tylko jest możliwe. 

Inne elektrolity także są w sprzedaży

W aptekach oraz sklepach internetowych bez recepty kupić można też inne specyfiki. Mogą to być elektrolity z minerałami oraz glukozaminą stosowane podczas bardzo intensywnego wysiłku fizycznego, upałów. Zawierają one glukozaminę, co znaczy, że dbają o zdrowie stawów każdej osoby. Wspomagają kości i więzadła, zmniejszają także ryzyko kontuzji związanej z intensywnym uprawianiem sportu. Nie są drogie, a ich działanie jest gwarantowane. Niedrogie elektrolity z glukozaminą powinna kupić każda osoba uprawiająca sport i dbająca o własną kondycję i dobre samopoczucie. Miesięczna dawka elektrolitów kosztuje kilkadziesiąt złotych, ale są to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Poza tym nie trzeba mieć żadnej recepty, aby kupić je w dobrej cenie oraz idealnej jakości.